Twoje wsparcie w rekrutacji

Analityk Danych

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Zakres obowiązków:

Wybrana osoba będzie zajmowała się analizą i interpretacją danych oraz budowaniem na podstawie zdobytej wiedzy rekomendacji dla biznesu.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • przygotowanie bieżących analiz na potrzeby wsparcia procesów decyzyjnych
  • opracowywanie  wniosków i rekomendacji dotyczących realizowanych procesów biznesowych
  • analiza danych w celu oszacowania szans i zagrożeń wynikających z podjęcia określonych działań
  • analiza kluczowych wskaźników efektywności KPI w celu optymalizacji procesów i podejmowanych decyzji
  • tworzenie materiałów prezentujących fakty, wnioski i rekomendacje dla biznesu – storytelling

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • masz wykształcenie wyższe (preferowane nauki ścisłe)
  • masz doświadczenie w pracy z narzędziami klasy Business Intelligence (preferowane QLIK) – mile widziane
  • znasz metody analiz danych i narzędzi wspomagających analizę
  • posiadasz umiejętność programowania SQL, R, Python lub pokrewne - mile widziane
  • umiejętnie budujesz i utrzymujesz dobre relacje ze współpracownikami
  • charakteryzuje Cię otwartość na pozwanie nowych systemów i technologii
  • cechuje Cię samodzielność w działaniu i silna orientacja na cel
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach dużej firmy z obszaru FMCG, lidera w wielu kategoriach
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać wiedzę i stawać się ekspertem w swojej dziedzinie
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • program szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • kursy językowe w siedzibie firmy
  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna, Karta MultiSport

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
313
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Diehl Metering Sp. z o.o.

Junior Engineer/Analyst

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
Cieszyn
2019-11-29

ANALITYK ILOŚCIOWY

kontakt przez PUP
od 18500 zł
UoP brutto/m-c