Twoje wsparcie w rekrutacji

Instalator sprzętu medycznego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-26

Shieltec Sp. z o.o.  jest jednym z wiodących dostawców usług związanych z urządzeniami RTG i MR.
Nasze doświadczenie pozwala na kompleksowe oraz selektywne oferowanie naszych usług w w/w zakresie.
Shieltec to również specjaliści w dziedzinie demontaży oraz montaży ekranów RF do pomieszczeń MRI zarówno dla rynku medycznego jak i przemysłu. Jesteśmy w stanie zaoferować pełny projekt, montaż i serwis ekranowania RF.
Szeroki zakres naszej wiedzy i doświadczenia pozwala nam oferować klientom pełną usługę instalacji pod klucz. W ramach naszych działań zapewniamy wszystkie podstawowe operacje na powierzonym sprzęcie medycznym, takie jak transport, logistyka, instalacje, deinstalacje mechaniczne i elektryczne, magazynowanie, odnawianie i przeznaczanie do utylizacji.

Zakres obowiązków:

  • instalacje osłon dla sprzętu medycznego
  • instalacje sprzętu medycznego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • mile widziane doświadczenie warsztatowe w zakresie elektromechaniki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dyspozycyjność (praca o charakterze wyjazdowym)

Firma oferuje:

  • skalowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • ciekawą pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w ambitnym zespole.

Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Mikołów
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa na okres próbny
LUNA & SOKÓŁ SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Siemianowice Śląskie
2019-05-13
od 2600 zł

INSTALATOR INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa o pracę
BUSINESS SUPPORT CENTER SP. Z O.O.
od 2600 zł
Opole
2019-12-11
od 2600 zł