Twoje wsparcie w rekrutacji

Instalator sprzętu medycznego

Shieltec Sp. z o.o.  jest jednym z wiodących dostawców usług związanych z urządzeniami RTG i MR.
Nasze doświadczenie pozwala na kompleksowe oraz selektywne oferowanie naszych usług w w/w zakresie.
Shieltec to również specjaliści w dziedzinie demontaży oraz montaży ekranów RF do pomieszczeń MRI zarówno dla rynku medycznego jak i przemysłu. Jesteśmy w stanie zaoferować pełny projekt, montaż i serwis ekranowania RF.
Szeroki zakres naszej wiedzy i doświadczenia pozwala nam oferować klientom pełną usługę instalacji pod klucz. W ramach naszych działań zapewniamy wszystkie podstawowe operacje na powierzonym sprzęcie medycznym, takie jak transport, logistyka, instalacje, deinstalacje mechaniczne i elektryczne, magazynowanie, odnawianie i przeznaczanie do utylizacji.

Zakres obowiązków:

  • instalacje osłon dla sprzętu medycznego
  • instalacje sprzętu medycznego

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
  • mile widziane doświadczenie warsztatowe w zakresie elektromechaniki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dyspozycyjność (praca o charakterze wyjazdowym)

Firma oferuje:

  • skalowalne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • ciekawą pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w ambitnym zespole.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Shieltec Sp. z o.o., ul. Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów, NIP: 6060097615
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Mikołów
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-11
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATEPAA

Instalator Mebli

Zawód: instalator Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-12-09 POLECANA

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa na okres próbny
LUNA & SOKÓŁ SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Siemianowice Śląskie
2019-05-13
od 2250 zł

INSTALATOR INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

BUSINESS SUPPORT CENTER SP. Z O.O.
od 2600 zł
Opole
2019-12-11
od 2600 zł

UNITREZ ELEKTRONIK L.Szmagierewski, K.Majewski, J.Dubik Sp. J.
2800-3000 zł
Opole
2019-12-09