Twoje wsparcie w rekrutacji
ZAMKNIJ WYDRUK

Młodszy Specjalista ds. Administracyjnych (m/k)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-25

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

STRABAG Sp. z o.o./ Dyrekcja Autostrad i Dużych Projektów poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: req29946

Miejsce pracy:  Łomża

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie korespondencji z zamawiającym w zakresie współpracy z podwykonawcami
  • archiwizacja dokumentów w systemie
  • sporządzanie raportów i zestawień w Excelu
  • współpraca z innymi działami Koncernu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziana prawo lub administracja
  • biegła znajomość obsługi komputera - pakietu Office, w szczególności programów MS Word i MS Excel
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolność szybkiego uczenia się oraz chęć do pogłębiania wiedzy
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zamówieniach publicznych

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego – ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • krótszy dzień pracy w piątek
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Łomża
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Białymstoku
Białystok
2020-01-18