Twoje wsparcie w rekrutacji

Export Manager (z językiem niemieckim)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-09

Deftrans to polski, rodzinny producent wysokiej jakości mebli łazienkowych. Fabryka powstała 20 lat temu nieopodal znanych w Polsce obszarów „Natura 2000” oraz Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Obecnie zespół Deftrans tworzy ponad 500 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników zarządzanych według najlepszych europejskich standardów. Produkujemy 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorców z ponad 30 krajów świata.

Wiodący producent mebli łazienkowych z Polski, istniejący na rynku od ponad 20 lat poszukuje pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

Czym będzie zajmować się osoba na tym stanowisku?

  • aktywnym i samodzielnym pozyskiwaniem nowych odbiorców na rynkach niemieckojęzycznych
  • kształtowaniem warunków handlowych i logistycznych podczas negocjacji z klientem
  • utrzymywaniem długofalowych, pozytywnych relacji z klientami B2B
  • współpracą z działem produkcji i logistyki w zakresie realizacji zamówień klientów
  • udziałem w targach i wystawach branżowy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomości j. niemieckiego- warunek konieczny (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • gotowość do odbycia 3-miesięcznego szkolenia w siedzibie firmy w Miliczu
  • samodzielność w poszukiwaniu klientów
  • znajomość zasad handlu zagranicznego
  • doświadczenie z klientem B2B
  • doświadczenie w branży meblowej lub sanitarnej

Firma oferuje:

  • bardzo ciekawą pracę w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy w trybie zdalnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Zawód:
Handlowiec-Doradca
Miejsce pracy:
Milicz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

REFERENT DS. HANDLU

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa na okres próbny
ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO BIERNACKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Golina
2020-01-13
od 3000 zł

SPRZEDAWCA-PRACOWNIK BIUROWY

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Grodków
2020-01-17
od 1033 zł