Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyrektor Handlowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-09

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla firmy produkcyjnej poszukujemy:

Dyrektora Handlowego

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem handlowców – planowanie i organizowanie pracy zespołu, ocenianie oraz motywowanie pracowników
  • Negocjowanie warunków umów handlowych z nowymi oraz Kluczowymi Klientami
  • Współtworzenie oraz realizacja celów sprzedażowych
  • Aktywny udział w budowaniu strategii i wizerunku firmy
  • Opracowywanie oraz nadzór nad realizacją budżetu Działu Sprzedaży

Wymagania:

• Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Możesz pochwalić się sukcesami w skutecznej realizacji celów sprzedaży i ma świetne referencje od poprzednich pracodawców
• Język angielski w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B i jest osobą dyspozycyjną do wyjazdów służbowych
• Umiejętność współpracy, budowania relacji i efektywnej komunikacji w zespole
• Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 7:00 - 15:00 lub 8:00 - 16:00
  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód - również do celów prywatnych
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia - wynagrodzenie łączne w przedziale 7000 - 10000 zł brutto
  • Ubezpieczenie grupowe wraz z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do urlopów - „wczasy pod gruszą”
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Brzozów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)