Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy:

Konstruktora

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych wyrobów - modele 3D i projekty techniczne
  • Modyfikacja istniejących produktów oraz ich optymalizacja (technologicznie, jakościowo i kosztowo)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wycena form wtryskowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów CAD 2D i 3D
  • Znajomość budowy, działania i konstrukcji form wtryskowych
  • Podstawowa znajomość z zakresu materiałoznawstwa

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa min 5000 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 7:00 -15:00 lub 8:00 - 16:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do urlopów - „wczasy pod gruszą”
  • Imprezy integracyjne

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Brzozów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
115
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)