Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant instalacji technologicznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-25

Dynamicznie rozwijająca się firma, w której znajdziesz dla siebie miejsce!

WIR Sp. z o.o. (do 01.2019 WIR ENGINEERING LTD.) istnieje od 1993 roku  i wyspecjalizowane jest w pracach projektowych, konstrukcyjnych, kompletacji dostaw oraz kompleksowej realizacji inwestycji. Wielobranżowe usługi projektowe obejmują wszystkie fazy począwszy od koncepcji programowo –przestrzennych po projekty wykonawcze, w tym m.in. projekty budowlano – architektoniczne, montażowe linii produkcyjnych, konstrukcji nietypowych, instalacji wodno – kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji, instalacji grzewczych, gazowych, pomiarów stężeń oparów niebezpiecznych dla zdrowia i wybuchowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie  instalacji technologicznych dla przemysłu w tym: tworzenie dokumentacji rysunkowych, dobór urządzeń, wykonywanie podstawowych obliczeń np. w zakresie projektowania rurociągów, pomp itp.
  • Opracowywanie założeń dla innych branż
  • Opracowywanie zapytań ofertowych na urządzenia,
  • Wykonywanie prac inwentaryzacyjnych u Inwestora

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku mechanika i budowa maszyn lub inżynieria chemiczna
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość oprogramowania pakietu Autodesk: Autocad, Inwentor oraz programów Microsoft Word i Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • gotowość do pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju;
  • wynagrodzenie stosowne do wykonywanej pracy
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-20
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROJEKTANT MEBLI

Zawód: projektant Rodzaj: umowa na okres próbny
KRZYSZTOF DUDEK - MEBLE DUDEK
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Świętochłowice
2020-02-06
od 2600 zł

PROJEKTANT MODY 1/2 ETATU

Arustamian Katarzyna "KATI STUDIO" Ekskluzywna Konfekcja
od 1300 zł
Sosnowiec