Twoje wsparcie w rekrutacji

Serwisant sprzętu komputerowego

Firma Hardware Storm to firma informatyczna z 15 letnim stażem,  ceniona na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, internetową, oraz hurtową. Od dłuższego czasu koncentrujemy się na sprzęcie poleasingowym i odnawianym. Dzięki wyspecjalizowanemu  zespołowi i długoletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy jedną z wiodących firm dystrybucyjnych w branży IT w województwie Opolskim.

Obecnie rozwijamy nową markę uzywki.expert oraz rozwijamy detaliczną sprzedaż internetową, w związku z tym poszukujemy do naszego zespołu nowych ambitnych osób do naszego zespołu.

Prosimy o przesyłanie CV na adres piotrkala@hs.pl . Po weryfikacji zgłoszeń z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Zakres obowiązków:

  • Serwis komputerów i laptopów (podstawowy)
  • Weryfikacja sprzętu poleasingowego, czyszczeniem, testowanie zgodnie z wytycznymi, modyfikacje komputerów, instalacje oprogramowania
  • Składanie nowych komputerów
  • Skladanie komputerów poleasingowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomośc sprzętu komputerowego PC, podzespołów i oprogramowania systemowego
  • Doświadczenie w pracy z kompuerami i ich serwisem

Firma oferuje:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Dodatkowe gratyfikacje z akcji promocyjnych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań w ramach czasu pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Udział w imprezach integracyjnych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Hardware Storm Piotr Kała , ul. Góry Św. Anny 3 , 47-330 Zdzieszowice, NIP: 1990032062
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Zdzieszowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
178
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
DioCom Sp. z o.o.

serwisant/monter

Zawód: serwisant Rodzaj: praca stała

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-12-06 POLECANA
FAMUR SA

Serwisant pod ziemią

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
FAMUR SA
FAMUR SA

POLECANA
Katowice
2019-11-19 POLECANA
ELQ S.A.

Serwisant Pomiaru i Rozruchu

ELQ S.A.
ELQ S.A.
Częstochowa
2019-11-28
Inter Trade Sp. z o.o.

PRACOWNIK SERWISU BUDOWY MASZYN / MONTAŻYSTA

Czechowice-Dziedzice
2019-11-29
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

Goleszów
2019-12-04
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Serwisant urządzeń

2019-11-26

TECHNIK INFORMATYK, INSTALATOR, SERWISANT SIECI ORAZ URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

EURO.NET.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2500-4000 zł
UoP brutto/m-c
Cieszyn
2019-11-27

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Chrzanów
2019-05-24
od 2250 zł