Twoje wsparcie w rekrutacji

Praca w piekarni

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-06

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Piekarnia z Łańcuta, poszukuje dla swojego zespołu kandydata na stanowisko:

PIEKARZ, CUKIERNIK
Miejsce pracy: Łańcut

Zakres obowiązków:

• Wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych zgodnie ze standardami firmy w przypadku piekarza

• Wypiek ciasteczek i ciast zgodnie ze standardami firmy w przypadku cukiernika w przypadku cukiernika

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku piekarza

Firma oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Stałe, stabilne zatrudnienie
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Łańcut
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-06
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Praca na produkcji - obsługa maszyn

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Rzeszów
2020-01-20

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa na okres próbny
MC DIAM Sp. z o.o.
od 2700 zł
UoP brutto/m-c