Twoje wsparcie w rekrutacji

Opiekun klienta z językiem niemieckim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-06

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Obecnie poszukujemy specjalisty ds. obsługi klienta z j. Niemieckim (opieka posprzedażowa - BACK OFFICE)

Zakres obowiązków:

  • Będziesz odpowiedzialny za obsługę i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy (zależy nam na osobie z PROKLIENCKIM podejściem

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta B2B, a Twój język Niemiecki umożliwia Ci swobodną komunikacje?
  • Jesteś osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z nowymi ludźmi i z entuzjazmem podchodzi do swoich obowiązków
  • Jesteś dobrze zorganizowany/na i nastawiony/na na realizację celów

Firma oferuje:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze - zależy nam na stabilnej i trwałej współpracy
  • Wynagrodzenie w postaci podstawy + dwuszczeblowego systemu motywacyjnego (wypłacany miesięcznie):

      a)       wynik zespołowy

      b)      premia indywidualna zależna od wyników

      + premia za pozyskanego klienta (jeśli w tym kierunku też będziesz chciał/a się rozwijać)

  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop
  • Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków, składającej się z 30 osób, zaś zespół Handlowy / Obsługi klienta  to 4 osoby
  • Realny wpływ na rozwój działu: bezpośrednie uczestnictwo w planowaniu sprzedaży i negocjacji wysokości planu indywidualnego i zespołowego

Czekamy właśnie na Ciebie!

Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-06
Liczba odsłon ogłoszenia:
140
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)