Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent Handlowy Nissan

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-06

#PozytywnieZaangażowani

Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.
Dołącz do nas!

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Japan Motors to sieć autoryzowanych salonów samochodowych oraz serwisów mechanicznych i blacharsko-lakierniczych działających w 9. lokalizacjach na terenie kraju. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Stanowisko dedykowane jest osobom komunikatywnym, chcącym stawiać swoje pierwsze kroki i rozwijać swoje umiejętności handlowe w zakresie sprzedaży samochodów.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Profesjonalna obsługa Klientów salonu Nissan
  • Obsługa kontaktów telefonicznych i korespondencji mailowej
  • Aktywne wsparcie handlowców w zakresie pracy w systemie CRM
  • Inicjowanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami
  • Uczestnictwo w akcjach promocyjnych salonu
  • Telefoniczna badanie satysfakcji Klientów po zakupie pojazdu (follow up)
  • Administracja dokumentów sprzedaży
  • Logistyka i koordynowanie procesu wydań samochodów
  • Dbałość o stan oraz jakość ekspozycji samochodów demonstracyjnych

Wymagania:

Aplikuj, jeśli:

  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Z łatwością przychodzi Ci nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji interpersonalnych
  • Potrafisz aktywnie słuchać i swobodnie podtrzymywać konwersację
  • Jesteś pasjonatem motoryzacji lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze
  • Posługujesz się w stopniu dobrym pakietem MS Office, a w szczególności Excelem
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • I przede wszystkim widzisz siebie w roli sprzedawcy dóbr luksusowych, jakimi są samochody

Niewątpliwym atutem będzie Twoje doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta!

Firma oferuje:

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Szkolenia importerskie
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Dofinansowane kartyBenefit MultiSport
  • Cykliczne wyjazdyi spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

Zawód:
Handlowiec-Doradca
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-06
Liczba odsłon ogłoszenia:
172
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

REFERENT DS. HANDLU

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa o pracę
ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO BIERNACKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Golina
2019-12-06
od 3000 zł

HANDLOWIEC (NR 3451)

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa na okres próbny
FIRMA INTERAS SNARSKI ANDRZEJ
od 2600 zł
Inowrocław
2019-11-22
od 2600 zł