Twoje wsparcie w rekrutacji

Sales Support Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-06

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

Dołączając do naszego zespołu, będziesz zajmował się :

  • Zarządzaniem projektami szkoleniowymi oraz rozwojowymi z wykorzystaniem budżetu
  • Realizacją szkoleń dla sieci sprzedaży zgodnie z opracowanymi programami
  • Opracowywaniem materiałów reklamowych i szkoleniowych wspólnie z agencjami
  • Planowaniem i raportowaniem zgodnie z systemem pracy oraz projektami
  • Analizowaniem efektywności działań
  • Współpracą z siecią sprzedaży
  • Prowadzeniem grywalizacji sprzedaży dla naszych przedstawicieli oraz managerów sprzedaży

Wymagania:

 Brief:

  •  Potrafisz zaprojektować i przeprowadzić szkolenie
  •  Lubisz bawić się grafiką i tekstem
  • Komunikacja i budowane relacji to Twoje mocne strony
  • Analiza efektywności to dla Ciebie świetna rozrywka
  • Wiesz to i owo na temat marketingu...

Firma oferuje:

To korzystaj z naszych benefitów i standardów:

  • Niezależne stanowisko oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawe, rozwojowe zadania na poziomie lokalnym i ogólnopolskim, umożliwiające podnoszenie kompetencji zawodowych,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe dni urlopu, zajęcia językowe, imprezy integracyjne, świadczenia socjalne,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-06
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Trade Sp. z o.o.

Koordynator Zespołu Zakupów

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Czechowice-Dziedzice
2019-12-13
WhitePress

International Partners Manager/ Manager Kanału Partnerskiego

WhitePress
WhitePress wizytówka
2019-12-11
BULTEN POLSKA S.A.

Menadżer Centrum Innowacji

BULTEN POLSKA S.A. profil firmy
2019-12-11
WhitePress

WhitePress
Katowice
2019-12-16
Adam Albrewczyński

Menedżer Zespołu

Zawód: manager Rodzaj: inna
5000-7000 zł
B2B netto/m-c

POLECANA
Katowice
2019-12-05 POLECANA
Nationale-Nederlanden

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Zawód: manager Rodzaj: praca stała
Kraków
2019-12-10