Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UE I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Zakres obowiązków:

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stabilne i pewne zatrudnienie,
- możliwość rozwoju osobistego,
- przyjazną atmosferę w pracy.

Odpowiedzialność i zadania:
- Prowadzenie postepowań o udzielanie zamówień publicznych Szpitala zgodnie z przepisami ustawy prawo zamówień publicznych poprzez pełnienie funkcji sekretarza komisji przetargowej;
- Przygotowywanie kompletnej dokumentacji dla postępowania przetargowego;
- Identyfikowanie ryzyka wynikającego z niezgodności z przepisami dotyczącymi zamówień publicznych, czynności podejmowanych w zwiazku z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań;
- Przygotowywanie dokumentacji zakończonego postępowania zgodnie z wymaganiami przepisów o zamówieniach publicznych i wytycznymi przełożonego w tym zakresie oraz niezwłoczne przekazanie dokumentacji zakończonego postępowania do archiwum;
- Prowadzenie rejestru zamówień publicznych w jednostce, a także rejestru zawartych w wyniku postępowań o zamówienie publiczne umów;
- Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów z Funduszy UE;
- Przygotowywanie wniosków o płatność oraz wsparcie w przygotowywaniu raportów merytorycznych związanych z rozliczaniem projektów;
- Monitorowanie źródeł finansowania projektów;
- Wsparcie kadry merytorycznej w realizacji projektów finansowych z Funduszy UE
- Zapewnienie zgodności realizacji projektów z zasadami Programów, wytycznymi Instytucji Pośredniczących i zgodności z harmonogramem rzeczowo-finansowym.

Wymagania:

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 600 PLN
Opis wynagrodzenia:
Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Gamowska 3, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu
kadry@szpital-raciborz.org
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Wymagania:
- Doświadczenie w prowadzeniu postępowań w jednostkach stosujących ustawę pzp poprzez pełnienie funkcji sekretarza komisji przetargowe;
- Wykształcenie wyższe, preferowane prawne lub ekonomiczne będzie dodatkowym atutem;
- Bardzo dobra znajomość prawa zamówień publicznych;
- Bardzo dobra znajomość działania zewnętrznych instytucji kontrolnych w zakresie zamówień publicznych;
- Znajomość platformy przetargowej Mini-portal;
- Bardzo dobre zdolności organizacyjne;
- Umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi;
- Doświadczenie w zakresie pisania wniosków unijnych;
- Doświadczenie w realizacji projektów finansowych z funduszy UE (przygotowywanie wniosków o płatność, raportów merytorycznych, wsparcie w rozliczeniu projektów itp.);
- Znajomość zasad finansowania projektów w ramach Funduszy UE;
- Znajomość zagadnień związanych ze stosowaniem w praktyce zasady konkurencyjności;
- Umiejętność wyznaczania priorytetów.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o złożenie dokumentów w sekretariacie Dyrektora Szpitala Rejonowego w Raciborzu lub kierować pod adres: Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu ul. Gamowska 3, 47-400 Racibórz lub pocztą elektroniczną: kadry@szpital-raciborz.org
Telefon: 32 755 50 55 lub 32 755 50 56

Oferty składać w terminie do 27.12.2019r. do godziny 14:30 ( liczy się data wpływu oferty do jednostki, ogłaszającej nabór i nie uwzględnia się daty nadania wysyłki korespondencji).

Ogłoszenie opublikowano na BIP Starostwa Pow. Racibórz, strona Szpitala i w Dyrekcji Szpitala na tablicy ogłoszeń.
Szpital kontaktować się będzie tylko z wybranymi kandydatami. Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tyko te oferty, które spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu i zawierają klauzulę - zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2016 r. poz. 922)"

Klauzula Informacyjna - Rekrutacja:
Zgodnie z ustawą z dnia 21 lutego 2019 r. pozycja 730 o zmianie niektórych ustaw...
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W (Dz. Urz. UE z 2016 Nr 119 poz. 1) informujemy, że:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka ul. Gamowska 3, 47-400 Racibórz , tel.: 032 755 50 00.
2. Inspektor ochrony danych w szpitalu Rejonowym im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu tel.: 32 755 50 71 e-mail: iodo@szpital-raciborz.org.
3.Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b ogólnego rozporzadzenia o ochronie danych.
4. Dane mogą być udostępnione osobom upoważnionym, podmiotom przetwarzającym, z którymi zawarliśmy odpowiedznie umowy powierzenia oraz podmiotom uprawnionym z przepisu prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.
6.Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych,prawo wniesienia sprzeciwu,prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania ( jeżeli przetważanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochronych Danych Osobowych, gdy uznają Państow, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
8. Podanie przez Państwa danych osobowych jets dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.
9. Państwa dane osobowe nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta
Zawód:
Asystent zarządu
Racibórz
Forma zatrudnienia:
umowa na okres próbny
Wynagrodzenie:
od 2600 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-27
Liczba odsłon ogłoszenia:
70
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Asystent/ka Zarządu

Zawód: asystent zarządu Rodzaj: umowa o pracę
Klient portalu

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-11-08 POLECANA

ASYSTENT ZARZĄDU