Twoje wsparcie w rekrutacji

Konsultant Techniczny

Firma Foresight Sp. z o.o. przez ponad 15 lat stała się ekspertem we wdrażaniu technologii automatycznej identyfikacji związanej z odnajdywaniem i rozpoznawaniem danych na obrazach i dokumentach, ich odczytem, a także kompleksowym zarządzaniem i monitoringiem procesów oraz ich elektroniczną archiwizacją.

Aktualnie poszukujemy do pracy osób samodzielnych, zaangażowanych w pracę, ambitnych, dla których praca to nie tylko obowiązek, ale element życia który przynosi wiele satysfakcji.

Zakres obowiązków:

Jeśli chciałbyś/chciałabyś:

  • zajmować się technicznym wsparciem sprzedaży
  • obsługiwać systemy klasy Content Inteligent (wdrażanie, instalacja i konfiguracja) i RPA (robotic process automation)
  • prowadzić szkolenia dla użytkowników, administratorów i programistów z tego zakresu

Wymagania:

Fajnie jeśli jesteś:

  • samodzielny, zaangażowany w pracę, masz dużo chęci, chcesz się uczyć i rozwijać
  • posiadaczem szeroko rozumianych kompetencji informatycznych i analitycznych
  • pasjonatem technologii

Nie masz doświadczenia, dopiero skończyłeś studia, chcesz zmienić branżę?

My Ci to umożliwimy! Przewidujemy pełny pakiet szkoleń podczas którego nauczysz się wszystkiego na konkretnych projektach realizowanych pod nadzorem i współpracy z ekspertami!

Firma oferuje:

Co możemy zaoferować:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • naukę od doświadczonych ekspertów
  • cykl szkoleń produktowych
  • szansę na wdrażanie własnych pomysłów
  • mamy otwarte drzwi, do każdego możesz zwrócić się o pomoc
  • spotkania integracyjne ze współpracownikami
  • pracę w centrum miasta w dogodniej lokalizacji (Galeria Kazimierz)
  • szacunek dla Twojego czasu - jesteśmy elastyczni i dbamy o work-life balance
  • a przede wszystkim świetną i przyjacielską atmosferę w pracy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem danych jest Foresight Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Foresight Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
kontrakt
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
858
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Konsultant call centrum

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa o pracę
Chorzów
2019-12-03
Contact Center One Sp. z o.o.

Doradca klienta

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa zlecenia
2500-5300 zł
UoP brutto/m-c