Twoje wsparcie w rekrutacji

Mistrz Utrzymania Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-05

 Światowej klasy ekspert w dziedzinie projektowania i produkcji wygłuszeń samochodowych  – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System. Jest to zestaw elementów służących redukcji poziom hałasu i wibracji w kabinie kierowcy spełniających wysokie wymagania firm z branży automotive.

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie prawidłowego funkcjonowania linii produkcyjnych;
  • ciągłe utrzymanie i konserwacja powierzonego parku maszynowego i urządzeń technologicznych;
  • nadzorowanie parku maszynowego w zakładzie pracy, odpowiedzialność za prace związane z instalacją, utrzymaniem ruchu, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn;
  • kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń;
  • rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej;
  • badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych;
  • nadzorowanie dokumentacji maszyn, sprzętu i urządzeń zakładu;
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi;
  • organizowanie i zarządzanie pracą pracowników utrzymania ruchu podczas zmiany;

Wymagania:

·       wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki;

·       min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej;

·       umiejętność diagnozowania usterek i awarii maszyn i urządzeń;

·       umiejętność czytania schematów technicznych;

·       umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą, pracy zespołowej, dobrej komunikacji;

·       rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań;

·       umiejętność pracy samodzielnej i współpracy w zespole;

·       gotowość do pracy w systemie zmianowym;

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • szerokie możliwości  rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole;
  • miłą atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności.
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-05
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LENKO S.A.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Zawód: pracownik utrzymania ruchu Rodzaj: umowa o pracę
LENKO S.A.
LENKO S.A.
Wilkowice
2020-01-13
Grupa Kęty S.A.

Samodzielny mechanik

Kęty
2020-01-21
Scanfil Poland Sp. z o.o.