Twoje wsparcie w rekrutacji

Team Lider produkcji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-05

Światowej klasy ekspert w dziedzinie produkcji elementów służących kontroli poziomu hałasu, wibracji i temperatury stosowanych w przemyśle samochodowym – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System – rozwiązania spełniającego wysokie wymagania firm z branży automotive.

Zakres obowiązków:

- organizowanie procesów produkcyjnych;
- zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych;
- realizowanie planów produkcyjnych;
- optymalizowanie produkcji pod kątem wydajności, jakości i kosztów;
- organizowanie obsługi maszyn, narzędzi i urządzeń kontrolnych;
- nadzorowanie lub współpraca ze służbami przygotowania produkcji i utrzymania ruchu;
- weryfikowanie dokumentacji produkcyjnej;
- współpracowanie z innymi pionami w zakresie zapewnienia surowców i środków potrzebnych do realizacji procesu produkcyjnego;

- zarządzanie podległymi pracownikami;

- planowanie grafików czasu pracy;

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produkcyjnym- minimum 3 lata;

- umiejętność zarządzania grupą oraz pracy w zespole;

- znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Access);

- znajomość systemu SAP;

- mile widziane doświadczenie w branży automotive;

- jak najszybsza możliwość podjęcia pracy;

Firma oferuje:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- szerokie możliwości  rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;

- pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole;

- miłą atmosferę pracy;

Zawód:
Team Lider
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3500-5000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-05
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)