Twoje wsparcie w rekrutacji

Informatyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-29

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie obsługi telekomunikacyjnej i informatycznej inspektoratu w zakresie wyposażenia sprzętowego i oprogramowania.
  • Zarządzanie teleinformatycznymi systemami wymiany informacji i bazami danych.
  • Koordynowanie prac dotyczących funkcjonowania Biuletynu Informacji Publicznej oraz związanych z umieszczeniem na stronie internetowej Inspektoratu materiałów i informacji przygotowanych przez poszczególne komórki organizacyjne.
  • Nadzorowanie i konfiguracja serwera NAS.
  • Nadzorowanie i konfiguracja systemu wykrywania włamań UTM.
  • Doraźne usuwanie awarii programów i sprzętu elektronicznego w celu zapewnienia ciągłości pracy.
  • Administrowanie i zarządzanie systemem informatycznym, w szczególności serwerami i siecią komputerową w celu zapewnienia sprawnego działania tych urządzeń.
  • Bieżąca analiza mechanizmów zabezpieczeń sieci wewnętrznej i zewnętrznej oraz stały nadzór nad nimi.
  • Obsługa systemów informatycznych i baz danych dedykownych Inspekcji Weterynaryjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe informatyczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość konfiguracji środowiska wirtualizacji serwerów HYPER-V VMWARE.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Informatyk
Miejsce pracy:
Koło
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-19
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
50
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

POMOC INFORMATYKA

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Zgierz
2019-11-19
od 2250 zł

ELEKTRYK/ELEKTRONIK/INSTALATOR

SPEEDTECH Łukasz Szybko
od 3500 zł
Września
2019-10-15
od 3500 zł

SPECJALISTA DS.KOMPUTERYZACJI

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa na okres próbny
WOJEWÓDZKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. MARSZAŁKA J. PIŁSUDSKIEGO W ŁODZI
od 2250 zł
Łódź
2019-11-15
od 2250 zł

INSTALATOR SIECI TELEKOMUNIKACYJNEJ

Zawód: informatyk Rodzaj: inna
ENERGY LUX Sp. z o. o.
od 2250 zł
Gniezno
2019-12-03
od 2250 zł

INFORMATYK

Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.
od 3000 zł
Płock
2019-11-22
od 3000 zł

INFORMATYK (KONKURS: A-134-15/19)

Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim
od 3400 zł
Ostrów Wielkopolski
2019-11-29
od 3400 zł