Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA W ZAKRESIE PSYCHOLOGII

Zakres obowiązków:

Oferta pracy w drodze konkursu.
Szczegóły na stronie internetowej: www.olsztyn.so.gov.pl
Sporządzanie na zlecenie sądu lub prokuratora opinii w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich, przeprowadzananie badań psychologicznych, prowadzenie mediacji, przeprowadzanie wywiadów środowiskowych w sprawach nieletnich, poradnictwo specjalistyczne dla małoletnich, nieletnich i ich rodzin.
godziny pracy 7.00-15.00

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania:
Ukończone studia wyższe z zakresu psychologii w Rzeczpospolitej Polskiej i uzyskany tytuł zawodowego magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu psychologii uznane w Rzeczpospoitej Polskiej. Doświadczenie zawodowe - 3 letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3 - letnia praktyka kliniczna
Nabór w drodze konkursu, oznaczenie konkursu:K-1100-31/19, informacje na temat konkursu po adresem: www.olsztyn.so.gov.pl
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 4 600 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Brzozowa 16, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
SĄD OKRĘGOWY W OLSZTYNIE
Dąbrowszczaków 44A, 10-543 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Joanna Kucznier
89 521 61 57
oddzial.kadry@olsztyn.so.gov.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
nabór w drodze konkursu, oznaczenie konkursu:K-1100-31/19, informacje na temat konkursu po adresem: www.olsztyn.so.gov.pl
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście
Zawód:
Psycholog
Mrągowo
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 4600 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-18
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-12
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PSYCHOLOG

Zawód: psycholog Rodzaj: umowa o pracę
Mazurskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych
od 900 zł
UoP brutto/m-c
Kętrzyn
2019-12-10
od 900 zł

MŁODSZY PSYCHOLOG DZIAŁU PENITENCJARNEGO

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W OLSZTYNIE/ARESZT ŚLEDCZY W OLSZTYNIE
od 4005 zł
Olsztyn
2019-12-04
od 4005 zł

PSYCHOLOG

Niepubliczny Zaklad Opieki Zdrowotnej PULS Centrum Psychiatryczno-Odwykowe Jadwiga Wójcik
od 2250 zł
Kajkowo
2019-10-29
od 2250 zł