Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. części zamiennych i logistyki

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. części zamiennych i logistyki - RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.
Stanowisko:Specjalista ds. części zamiennych i logistyki

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie procesu zakupowego tj. składanie zapytań ofertowych, zamówień, monitorowanie dostaw i wysyłki do klientów,
  • zamawianie usług transportowych,
  • przeprowadzanie i nadzór reklamacji u dostawców,

Wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego i/lub rosyjskiego,
  • znajomość środowiska MS Office,
  • zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
  • umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy

  • pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Proces rekrutacyjny trwa do 31.12.2019

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub bezpośrednio na adres mailowy rekrutacja@rulandec.com

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. części zamiennych i logistyki , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
        Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celach związanych z procesem rekrutacji oraz wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Administratorze. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podane prze Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie zostaną usunięte.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. części zamiennych i logistyki , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
331
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LOGISTYK

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa na okres próbny
AMD OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2500-3000 zł
UoP brutto/m-c
Chorzów
2019-11-27

PRACOWNIK TRANSPORTU

Sursys Sp. z o. o.
Bytom
2019-09-19

KOORDYNATOR

RHENUS LOGISTICS SPÓŁKA AKCYJNA
od 3600 zł
Gliwice
2019-11-25
od 3600 zł

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

od 3200 zł
Gliwice
2019-11-25
od 3200 zł

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa o pracę
LYS FUSION POLAND Sp z o o
od 3200 zł
Istebna
2019-11-26