Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik Działu Logistyki do obsługi klientów zagranicznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-03

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik Działu Logistyki do obsługi klientów zagranicznych - Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Stanowisko:Pracownik Działu Logistyki do obsługi klientów zagranicznych

Zakres obowiązków

  • utrzymywanie kontaktów i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami zagranicznymi,
  • przygotowywanie oraz sprawdzanie poprawności ofert handlowych,
  • przyjmowanie, realizacja i nadzorowanie zamówień,
  • kontrola terminów realizacji wysyłek,
  • wsparcie działu w zakresie dokumentacji eksportowej,
  • wsparcie działu w realizacji bieżących projektów,
  • współpraca z innymi działami firmy (magazyn, produkcja, transport),
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć do nauki oraz zdolność szybkiego uczenia się,
  • dobra znajomość środowiska MS Office,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i samodzielność.

Co oferujemy

  • przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,
  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • różnorodny pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna).
Zawód:
Logistyk
Miejsce pracy:
Rybarzowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-19
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista ds. części zamiennych i logistyki

Zawód: logistyk Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-11-21 POLECANA

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa o pracę
LYS FUSION POLAND Sp z o o
od 3200 zł
UoP brutto/m-c
Istebna
2019-11-26
od 3200 zł

LOGISTYK

Zawód: logistyk Rodzaj: umowa na okres próbny
LEMARPOL - WÓZKI WIDŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4000 zł
Zator
2019-12-12
od 4000 zł

LOGISTYK

AMD OMEGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2500-3000 zł
Chorzów
2019-11-27

PRACOWNIK TRANSPORTU

Sursys Sp. z o. o.
Bytom
2019-09-19

LOGISTYK/ SPECJALISTA LOGISTYK

OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY URZĄDZEŃ MECHANICZNYCH "OBRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3000-3500 zł
Gliwice
2019-12-13

KOORDYNATOR

RHENUS LOGISTICS SPÓŁKA AKCYJNA
od 3600 zł
Gliwice
2019-11-25
od 3600 zł

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

od 3200 zł
Gliwice
2019-11-25
od 3200 zł