Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-11

TECH STEROWNIKI zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy producentem sterowników grzejnikowych, podłogowych, sterowników do instalacji, regulatorów pokojowych a także sterowników do kotłów na paliwa stałe, kominków oraz energii odnawialnej. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Projektant rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych

(Andrychów, Kraków, Skawina, Wadowice, Kęty, Bielsko)

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, wykonawczej i ofertowej w zakresie instalacji AKPiA, systemów, rozdzielnic elektrycznych, szaf zasilających, sterujących,
  • uczestnictwo w pracach projektowych i badawczych,
  • kierowanie oraz koordynacja międzybranżowa prac w zakresie AKPiA systemów wentylacyjnych, sterujących na obiektach,
  • uczestnictwo w projektowaniu, rozruchu, kalibracji, konserwacji instalacji,
  • wykonywanie na polecenie przełożonych innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,  kierunek: automatyka przemysłowa lub elektronika/elektryka, energetyka,
  • uprawnienia budowlane (projektowe) w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • umiejętność pracy i tworzenia dokumentacji technicznej w zakresie elektryki i automatyki,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych,
  • znajomość zagadnień odnośnie napędów elektrycznych (silniki asynchroniczne, przetwornice częstotliwości),
  • znajomość zagadnień dotyczących rozdzielnic zasilających i sterujących, umiejętność projektowania,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość sterowników PLC (główni producenci – SAIA, WAGO, DELTA CONTROLS…) będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość zagadnień automatyki w zakresie wentylacji,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (niemieckiego),
  • mile widziana znajomość branży automatyki ppoż.

Od kandydatów oczekujemy poza tym:

  • zaangażowania,
  • dobrej organizacji pracy,
  • sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • dyspozycyjności,

Firma oferuje:

  • możliwość zdalnej pracy w promieniu 100km od Andrychowa,
  • atrakcyjne zarobki i system motywacyjny,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w młodym ambitnym zespole,
  • pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Wieprz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-12
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-11
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

From Poland With Dev

UX/UI Designer

Zawód: projektant Rodzaj: inna

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-03-24 POLECANA
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Projektant HVAC

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę
2020-03-19

ASYSTENT PROJEKTANTA

Zawód: projektant Rodzaj: umowa na okres próbny