Twoje wsparcie w rekrutacji

Agent nieruchomości - Doradca klienta

MADRAS Nieruchomości jesteśmy biurem nieruchomości działającym na rynku warszawskim od kilku lat i stale się rozwijającym. Kierujemy się regułami partnerskiego współdziałania, odpowiadamy na potrzeby coraz bardziej wymagających odbiorców. Dbamy o przyjazną atmosferę i efektywność pracy. Kładziemy duży nacisk na etykietę naszych działań i własny marketing, dzięki czemu nasza firma staje się coraz bardziej rozpoznawalna na rynku.

W wyniku rosnącego popytu na nasze usługi szukamy osób na stanowisko:

Jeśli:

  • twoją pasją są nieruchomości,
  • szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy,
  • potrafisz budować relacje z Klientami,
  • chcesz czerpać satysfakcję ze skutecznie sfinalizowanych transakcji,
  • masz dość, że Twoje zaangażowanie nie zostaje docenione przez wynagrodzenie,
  • dbasz o własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobyć, dołącz do nas i tak jak inni osiągaj sukcesy.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie ofert nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i wynajmu,
  • dobieranie ofert i prezentacje nieruchomości,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami firmy,
  • koordynowanie procesu sprzedaży,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z zespołem.

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji,
  • umiejętności negocjacyjnych, wysokich zdolności interpersonalnych,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • wysokiej motywacji i realizacji zakładanych celów,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • doświadczenia w sprzedaży, handlu, pracy z klientem,
  • nastawienia na sukces.

Firma oferuje:

Co chcemy Ci zaoferować?

  • szkolenia przygotowujące do efektywnej pracy i program wdrożeniowy,
  • do pełnej dyspozycji funkcjonalne i wyposażone biuro,
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy (program do obsługi biura, telefon, komputer, aparat fotograficzny),
  • stały dostęp do Klientów i szerokiej bazy nieruchomości,
  • wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem danych jest MADRAS Nieruchomości, z siedzibą w Sobocie przy ul. Bąkowskiej 6, działającej w Warszawie przy ul. Małej 15 a lok. 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Zawód:
Agent nieruchomości
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
do 8000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-18
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
209
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)