Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. kalkulacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-30

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Dla naszego klienta, z branży metalowo - maszynowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. kalkulacji (branża metalowa)

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji technicznej otrzymanej od działu handlowego
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania dokumentacji
  • Wycena operacji technologicznych, czasu oraz materiałów potrzebnych do produkcji
  • Bezpośrednia współpraca z działem handlowym, przekazanie kalkulacji w celu stworzenia oferty handlowej
  • Po projektowa analiza rentowności

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizy rysunku technicznego
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa i procesów technologicznych
  • Umiejętność pracy na celach i według harmonogramu

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
  • Pracę od poniedziałku do piątku – 6:00 -14:00
  • Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • Samodzielne stanowisko prac
  • Realny wpływ na rozwój oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów
Zawód:
Kosztorysant
Miejsce pracy:
Dębica
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-30
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Merkury Market

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa o pracę
Krosno
2019-12-11

KOSZTORYSANT (O)

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa na okres próbny
Tinsmith & Insulation Sp. z o.o.
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Tarnów
2019-12-02
od 3000 zł