Twoje wsparcie w rekrutacji

Kontroler weterynaryjny ds. IRZ i CC ( Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt oraz wymogów wzajemnej z

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli związanych z przestrzeganiem zasad identyfikacji i rejestracji zwierząt w gospodarstwach.
  • Przeprowadzanie kontroli z zakresu wzajemnej zgodności.
  • Prowadzenie spraw z zakresu ochrony zwierząt.
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji,sprawozdawczości ,dowóz prób do badań laboratoryjnych.
  • Współpraca z innymi jednostkami,ARiMR .
  • Obsługa systemów informatycznych .

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe lub średnie kierunkowe (zootechniczne)
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Uwagi dotyczące aplikowania:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15 :00. wymiar 1/2 etatu
Etapy naboru ;
1. wstępna weryfikacja złożonych aplikacji ,
2. rozmowa kwalifikacyjna,
3. test kompetencji.
Przewidywany okres zatrudnienia od 01.01.2020 r.
telefon 94 37 435 29
Zawód:
Kontroler
Miejsce pracy:
Szczecinek
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-16
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
124
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)