Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Działu Rozliczeń i Umów NFZ

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-13

Help Homecare sp. z o.o. - część międzynarodowej grupy kapitałowej Air Liquide - jest firmą medyczną z świadczącą usługi w zakresie długoterminowej opieki domowej dla pacjentów i dzieci wentylowanych mechanicznie.

Wentylacja mechaniczna jest procesem umożliwiającym pacjentom z niewydolnością oddechową prawidłowe oddychanie, przy użyciu aparatury medycznej. Możliwość korzystania z respiratora w domu pacjenta w znacznym stopniu ułatwia osobom chorym powrót do funkcjonowania w bardziej naturalnym środowisku, jakim jest dom i rodzina, eliminując konieczność długotrwałego pobytu w szpitalu.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, ul. Jasielska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Kontakt z NFZ

  • Kontrola umów z NFZ i podwykonawcami

  • Monitorowanie wykonania umów

  • Przygotowanie Ofert do NFZ podczas kontraktowania świadczeń

  • Nadzór nad poprawnością, kompletnością i segregacją dokumentów działu Działu Rozliczeń i Umów NFZ

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe - w tym na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w rozliczaniu świadczeń w ramach NFZ

  • Znajomość regulacji prawnych (Ustawy, Rozporządzenia MZ oraz Zarządzenia Prezesa NFZ)

  • Znajomość działania aplikacji NFZ

  • Dobra znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Pozytywne nastawienie do pracy, ludzi i nowych wyzwań

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach międzynarodowej organizacji

  • Możliwość pracy i rozwoju w prężnie działającym i zapewniającym wsparcie zespole

  • Efektywne wdrożenie w wykonywane obowiązki

  • Przyjazna atmosfera pracy  - już wkrótce w nowoczesnym biurze

  • Rozbudowana opieka medyczna dla całej rodziny, ubezpieczenie na życie finasowane przez pracodawcę, całoroczne ubezpieczenie podróży zagranicznych (w ramach pakietu Luxmed)

  • Dofinansowanie wakacji, paczki świąteczne, karta Multisport

  • Możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego

  • Dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu (w skali roku)

Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-27
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KIEROWNIK PROJEKTU ZE ZNAJOMOŚCIĄ J. UKRAIŃSKIEGO, ROSYJSKIEGO

Zawód: kierownik Rodzaj: inna
WORKMAN SP. Z O.O.
Września
2020-01-15

MENAGER TRAINING

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
PROSPERITY BARABARA GROENWALD-NAKONOWSKA POZNAŃ
2800-3000 zł
UoP brutto/m-c
Pniewy
2020-01-03

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
BAXTERS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 6000 zł
Berzyna
2020-01-07
od 6000 zł

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

od 4000 zł
Berzyna
2020-01-07
od 4000 zł

BRYGADZISTA

GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW "GOSPODARSTWO OGRODNICZE T. MULARSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIE
od 3800 zł
Kowalew
2020-01-03
od 3800 zł

KIEROWNIK MAGAZYNU

POLFEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4000-5000 zł
Borowiec
2019-10-18