Twoje wsparcie w rekrutacji

Projektant instalacji sanitarnych

Dynamicznie rozwijająca się firma, w której znajdziesz dla siebie miejsce!

WIR Sp. z o.o. (do 01.2019 WIR ENGINEERING LTD.) istnieje od 1993 roku i wyspecjalizowane jest w pracach projektowych, konstrukcyjnych, kompletacji dostaw oraz kompleksowej realizacji inwestycji. Wielobranżowe usługi projektowe obejmują wszystkie fazy począwszy od koncepcji programowo –przestrzennych po projekty wykonawcze, w tym m.in. projekty budowlano – architektoniczne, montażowe linii produkcyjnych, konstrukcji nietypowych, instalacji wodno – kanalizacyjnych, wentylacji i klimatyzacji, instalacji grzewczych, gazowych, pomiarów stężeń oparów niebezpiecznych dla zdrowia i wybuchowych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie i uczestnictwo w projektach branży instalacji sanitarnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w zespole
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • rok  pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość programu AutoCAD
  • obsługa pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędnie narzędzia do pracy
  • przyjazne środowisko pracy
  • rozwój osobisty, szkolenia

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Klauzula informacyjna RODO

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., zwanym też ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych [RODO], niniejszym informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych kontrahentów będących osobami fizycznymi, przekazanych nam w związku z prowadzonymi negocjacjami (w tym: otrzymywanymi zapytaniami ofertowymi itd.) -  jest spółka Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DREWMAX” Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy sp.j. z siedzibą w Kędzierzynie Koźlu (47-230) przy ul. Strzeleckiej 5, wpisane do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr 0000160661, NIP: 7490002138, Regon: 530619195 (dalej: Administrator). Kontakt z Administratorem w sprawach związanych z ochroną danych osobowym jest możliwy w formie telefonicznej pod nr +48 77 481 01 22 lub pocztą elektroniczną na adres rodo@drewmax.net.pl. Szczegółowa polityka prywatności Administratora znajduje się na witrynie: https://www.drewmax.net.pl
  2. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami, w tym RODO  -  przez okres niezbędny do realizacji celów w związku z którymi zostały zebrane.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane celem:

a)     zawarcia i wykonania przez Administratora umów z kontrahentami (w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b RODO).

b)     wypełnienia przez Administratora obowiązków wynikających z powszechnie obowiązujących przepisów – w tym zwłaszcza z zakresu prawa cywilnego, podatkowego lub rachunkowości (w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. c RODO).

c)     prowadzenia korespondencji z kontrahentem lub jego przedstawicielami, dochodzenia roszczeń lub promocji własnych towarów lub usług. Podstawą przetwarzania w takim wypadku jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

  1. Dane mogą być również przetwarzane przez Administratora w szerszym zakresie, w oparciu o zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). W takim wypadku, macie Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie – bez wpływu a zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem.
  2. Podanie danych jest każdorazowo dobrowolne, z tym, że brak ich udostępnienia może uniemożliwiać Administratorowi wykonanie umów  zawartych z kontrahentami (jak np. umowa sprzedaży lub umowa o świadczenie usług), a także realizację usług posprzedażowych i gwarancyjnych.
  3. Dane osobowe kontrahenta mogą zostać udostępnione podmiotom trzecim wyłącznie w przypadku, gdy będzie to dopuszczalne na podstawie przepisów prawa. Odbiorcami danych mogą być zwłaszcza osoby którym Administrator powierzy przetwarzanie danych (w tym: administratorzy infrastruktury, podwykonawcy, osoby realizujące świadczenia związane z wykonaniem lub ulepszeniem procesu sprzedaży lub wykonywania usług, doradcy i audytorzy), a także inni administratorzy.
  4. Administrator może przekazywać moje dane osobowe do państw trzecich (poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego). W takim wypadku, dane będą zabezpieczone w sposób wymagany przez powszechnie obowiązujące przepisy, w szczególności poprzez zastosowanie tzw. standardowych klauzul umownych (SCC).
  5. Dane osobowe nie będą stanowić podstawy podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym zwłaszcza w formie profilowania przez Administratora.
  6. Macie Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także przeniesienia danych;
  7. Nadto, możecie Państwo w każdym czasie wnieść sprzeciw względem dalszego przetwarzania danych.

W przypadku, gdy przetwarzanie odbywa się z naruszeniem prawa, macie Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-09
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Projektant instalacji technologicznych

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę
Gliwice
2019-12-09
TECH STEROWNIKI

Projektant rozdzielnic elektrycznych, szaf sterowniczych

POLECANA
Wieprz
2019-12-12 POLECANA

PROJEKTANT

"Ledapol" Dariusz Krawczyk
od 2800 zł
UoP brutto/m-c
Lubliniec
2019-10-16
od 2800 zł

ASYSTENT PROJEKTANTA

Zawód: projektant Rodzaj: umowa na okres próbny
F.I. Jakub Kilian, Jerzy Pudełko Spółka Cywilna
od 2600 zł
Kęty
2019-11-29
od 2600 zł