Twoje wsparcie w rekrutacji

KONSTRUKTOR LEKKIEJ OBUDOWY

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-05

Zeman HDF Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach (Śląsk) to specjalistyczne przedsiębiorstwo projektowo-montażowe konstrukcji stalowych.

Nasza Spółka należy do Grupy Zeman (Wiedeń, Austria). Została założona i działa w Polsce od 1992 r. Projektujemy, wykonujemy oraz dostarczamy konstrukcje stalowe wraz z lekkimi obudowami obiektów magazynowych, przemysłowych, handlowych, inżynierskich oraz użyteczności publicznej.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji lekkiej obudowy.

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z projektowaniem lekkich obudów z użyciem kaset, blach trapezowych, falistych, paneli, płyt warstwowych, itp.,
  • Biegła obsługa pakietu Office oraz programu AutoCAD,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura techniczna,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Otwartość na nowe rozwiązania oraz chęć pogłębiania swojej wiedzy zawodowej.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie przy ciekawych realizacjach
  • Pracę w miłej atmosferze z zespołem zaangażowanych ludzi
  • Prywatną opiekę zdrowotną
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Świętochłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-05
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Teknomatik

Młodszy konstruktor maszyn

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
Teknomatik
Teknomatik

POLECANA
Jasienica
2019-12-11 POLECANA
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Młodszy konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę