Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds Kontroli Jakości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-29

Track Tec Koltram sp. z o.o. jest firmą, która projektuje i wykonuje elementy stalowej nawierzchni kolejowej takie jak: rozjazdy kolejowe, skrzyżowania torów, podzespoły zamienne i konstrukcje specjalne, a także rozjazdy i skrzyżowania tramwajowe.  Część produkcji trafia na rynki zagraniczne. Cechą produktów jest ich uznana, wysoka jakość będąca efektem przyjętego priorytetu: pełnego zadowolenia partnerów firmy z wyrobów i ze współpracy z firmą Track Tec Koltram sp. z o.o.

Szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds Jakości

Miejsce pracy: Zawadzkie Region: opolskie

Zakres obowiązków:

Do głównych zadań Specjalisty ds. Jakości należeć będzie:

·        Kontrola i nadzór na jakością usług i materiałów wsadowych dostarczanych do procesów produkcyjnych Spółki

·        Zgłaszanie i rejestracja reklamacji materiałów w systemie komputerowym, w tym celu współpraca z Dostawcami i wewnętrznym Działem Zakupów

·        Wykonywanie ocen i audytowanie Dostawców, przeprowadzanie ich okresowych kwalifikacji

·        Współpraca z Dostawcami w celu rozwiązywanie problemów jakościowych w dostarczanych partiach materiałów

·        Analizowanie problemów jakościowych i identyfikacja niezgodności z zastosowaniem w praktyce narzędzi jakościowych

·        Wspieranie produkcji w zakresie kontroli i zapewnianiu wymaganych standardów jakości,

·        Współpraca z zewnętrznymi inspektorami odbiorczymi dokonującymi odbiorów technicznych wyrobów, w zakładzie

·        Współpraca z laboratorium badawczym w zakresie przekazywania materiału do badań i ustalaniu zakresu badań

·        Wsparcie kontrolerów jakości w przygotowywaniu dokumentacji kontrolno-odbiorczej

Wymagania:

Osoba na tym stanowisku powinna posiadać następujące kompetencje:

·        Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowany inżynier po wydziale mechanicznym

·        Pożądany jest co najmniej rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zakładzie z branży metalowej

·        Znajomość zasad rysunku technicznego

·        Wymagane cechy osobowe: inicjatywa w podejmowaniu zadań, planowanie i właściwa organizacja pracy własnej, komunikatywność, sumienność, konsekwencja w działaniu

·        Podstawowe umiejętności w posługiwaniu się programami pakietu MS Office

·        Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w sposób komunikatywny

Firma oferuje:

Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, system premiowy oraz fundusz socjalny

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Zawadzkie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-15
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
146
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-12-05 POLECANA

Specjalista ds. kadrowych

Kuratorium Oświaty w Katowicach
Katowice
2019-12-05