Twoje wsparcie w rekrutacji

PHP Developer

Nasza firma od lat wspiera pod względem rozwiązań technologicznych wiele firm z Europy Zachodniej, jak i z Polski, działających głównie w obszarach FinTech, Media, Moto, Customer Relationship. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko PHP Developer.

Zakres obowiązków:

  • rozwój projektów należących do naszych Partnerów,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • optymalizacja już istniejących procesów,
  • modelowanie bazy danych pod kątem wdrażanych rozwiązań,
  • testowanie aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji pisanego kodu,
  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu.

Wymagania:

  • dobrej znajomości PHP OOP (5/7),
  • dobrej znajomości MySQL,
  • znajomości Twig, GIT, Composer,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • praktycznej umiejętności stosowania wzorców projektowych i architektonicznych,
  • znajomości procesów wytwarzania oprogramowania,
  • samodzielności w działaniu, proaktywności, otwartości na nowe rozwiązania,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci rozwoju i długotrwałej współpracy,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnych fundamentach,
  • stały rozwój zawodowy, szkolenia, dostęp do materiałów edukacyjnych,
  • pracę w nietuzinkowym zespole,
  • elastyczny czas pracy (8h w godz. 8-18),
  • zaplecze socjalne,
  • siedziba firmy w dogodnej lokalizacji,
  • bezpłatny parking oraz dostęp do siłowni na terenie obiektu.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:

ARRIS MAGALSKI SPÓŁKA JAWNA , STALOWA 16 , 41-506 CHORZÓW, NIP: 6272741110
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Chorzów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-8000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-12-13
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KSIBB.PL

PROGRAMISTA - WDROŻENIOWIEC

Zawód: programista Rodzaj: praca stała
KSIBB.PL
KSIBB.PL
Bielsko-Biała
2019-12-09
Pitney Bowes

Business Intelligence Developer – full remote possible- UOP / B2B

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
10000-15000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
2019-12-08 POLECANA
Adecco Poland Sp. z o.o.

Programista

2019-12-08
Partner Rozwoju

Python Developer

9000-13000 zł

POLECANA
2019-12-06 POLECANA

PROGRAMISTA WEB DEVELOPER

TEMA KOMPUTER Sp. z o.o.
od 3800 zł
Andrychów
2019-12-10
od 3800 zł