Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor ds. kadrowo - płacowych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-25

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej
  • Prowadzenie spraw emerytalno - rętowych
  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń pieniężnych
  • Obsługa programu - kadrowo-płacowego, Płatnik, eRU-PZU, NBP
  • Sporządzanie sprawozdawczości z zakresu kadr i płac
  • Prowadzenie spraw związanych z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie administracyjne, ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Inspektor
Miejsce pracy:
Zamość
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inspektor weterynaryjny

Zawód: inspektor Rodzaj: praca stała
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Krasnymstawie
Krasnystaw
2020-01-13

Starszy inspektor nadzoru budowlanego ds. nadzoru budowlanego w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Bud

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Świdniku
Świdnik
2020-01-08

Inspektor ds. budownictwa

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Łęcznej
Łęczna
2020-01-04

INSPEKTOR TECHNICZNY

Zawód: inspektor Rodzaj: umowa o pracę
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jarosławiu
od 3400 zł
UoP brutto/m-c
Jarosław
2020-01-17
od 3400 zł

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Jarosławiu
Jarosław
2020-01-16

Inspektor nadzoru budowlanego

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Lubartowie
Lubartów
2020-01-14