Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. BRD i ochrony pasa drogowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-25

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie spraw związanych z organizacją ruchu drogowego (oznakowanie pionowei poziome, stałe i tymczasowe), utrzymywanie sygnalizacji świetlnej,
  • prowadzenie zagadnień związanych ze szkodami komunikacyjnymi oraz współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi poprzez określanie kosztów naprawy wyposażenia pasa drogowego oraz sporządzanie opinii i opisów do szkód,
  • opracowywanie projektów decyzji administracyjnych na zajęcie pasa drogowego,
  • przygotowywanie i opracowywanie opinii w sprawie lokalizacji i umieszczania obiektów oraz urządzeń w pasie drogowym, zjazdów, reklam a także współpraca z inwestorami urządzeń oraz Wydziałami Oddziału i urzędami państwowymi oraz samorządowymi,
  • prowadzenie spraw i korespondencji związanej ze skargami i wnioskami spływającymi do Rejonu dotyczącymi administrowanej sieci dróg,
  • udział w posiedzeniach zespołu uzgadniania dokumentacji projektowych przy starostwach w sprawach dotyczących zarządzanej przez Rejon sieci drogowej,
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej i uczestniczenie w postępowaniach o zamówienie publiczne.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi pakietu MS-Office,
  • znajomość przepisów z zakresu: ustawy o drogach publicznych, prawo o ruchu drogowym, prawo zamówień publicznych,
  • znajomość zagadnień z inżynierii ruchu,
  • znajomość sieci drogowej i podziału administracyjnego obszaru działania Oddziału ze szczególnym uwzględnieniem terenu administrowanego przez dany Rejon (zachodnia część województwa),
  • kompetencje: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Zabrze
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-25
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY”

Specjalista Organizator

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Gliwice
2020-01-17 POLECANA
Blue Idea Sp. z o.o.

Alert Investigator

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa zlecenia

POLECANA
Katowice
2020-01-22 POLECANA
TÜV Rheinland Polska

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

POLECANA
Katowice
2020-01-13 POLECANA
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Tychy
2020-01-07

Specjalista ds. nadzoru przyrodniczego w ramach Projektu pn. "Ochrona in situ wybranych siedlisk i g

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu
Opole
2020-01-24