Twoje wsparcie w rekrutacji

Fizjoterapeuta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-28

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Aktualnie współpracujemy z ponad 100 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Posiadasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji!

Cały proces przygotowujący do wyjazdu bezpłatny dla naszych fizjoterapeutów!

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z francuskim pracodawcą! Nowe wyzwania i świetne warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego. Obecnie prowadzimy rekrutację dla Centrum Rehabilitacji we Francji, w regionie Normandia, w dep. Seine-Maritime (76).

Zakres obowiązków:

  • Rehabilitacja pacjentów ze schorzeniami narządów układu ruchu oraz neurologicznych.
  • Centrum wyposażone w nowoczesny sprzęt: fotele izokinetyczne do badania siły mięśniowej, lokomat, platforma statyczno-dynamiczna Huber, zrobotyzowane ramię ARMEO do rehabilitacji kończyny górnej, egzoszkielety etc.
  • Praca w ramach zespołu interdyscyplinarnego.
  • Czas pracy: 35 godzin tygodniowo. Praca w godzinach 9-12.30 oraz 14-17.30.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii
  • Minimum 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • Legalne zatrudnienie u francuskiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 12 208 zł brutto/miesiąc (czyli ok. 2 800 € brutto/miesiąc)
  • Płatny urlop w wymiarze 25 dni
  • Umowę CDI/CDD (na czas określony lub nieokreślony)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na okres 3 miesięcy, następnie pomoc IPF Medical w organizacji lokum
  • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line lub stacjonarny)
  • Bezpłatna nostryfikacja dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów
  • Pokrycie kosztów podróży do 100 € ✈️
  • Stałe wsparcie po wyjeździe
Zawód:
Miejsce pracy:
Francja
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
12200-12208 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)