Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Robót Elektrycznych (m/k)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-14

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i budżet
  • analiza dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót / dostaw materiałowych)
  • realizacja robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego
  • dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie
  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców
  • sporządzanie harmonogramu robót oraz dostaw materiałów
  • kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości
  • planowanie oraz raportowanie do Kierownika Budowy z zaawansowania prowadzonych robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe w realizacji projektów elektrycznych przy budowie dróg
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość prawa budowlanego, przepisów FIDIC
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego – ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • krótszy dzień pracy w piątek
Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Kraśnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECH STEROWNIKI

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Wieprz
2020-01-14 POLECANA

KIEROWNIK SKLEPU NA STACJI PALIW

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
P.H.U."BARYŁKA"Jacek Sieradzki
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Sandomierz