Twoje wsparcie w rekrutacji

Starszy księgowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-25

Zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń i pochodnych od wynagrodzeń zleceniobiorców zewnętrznych na podstawie rachunków do umów zlecenia i o dzieło oraz sporządzanie zbiorczych zestawień
  • prowadzenie rozliczeń związanych z ubezpieczeniami społecznymi i zdrowotnym
  • sprawdzanie rozliczeń kosztów podróży pracowników Urzędu
  • prowadzenie spraw dotyczących naliczania wypłat z ZFŚS oraz wynagrodzeń
  • kontrola dowodów księgowych oraz sporządzanie przelewów bankowych

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • znajomość ustawy o rachunkowości
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Księgowy
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
64
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KSIĘGOWA

Zawód: księgowy Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez PUP
2800-3200 zł
UoP brutto/m-c
Sokółka
2019-12-05

REFERENT W DZIALE KSIĘGOWO-FINANSOWYM

Zawód: księgowy Rodzaj: umowa o pracę
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych TRAKT Sp. z o.o.