Twoje wsparcie w rekrutacji

DZIENNIKARZ

Zakres obowiązków:

zgodnie ze stanowiskiem; praca Słupsk i okolice; okres próbny do 3 m-cy docelowo na nieokreślony;

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B,
Inne wymagania:
Pracodawca szuka osoby szybko myślącej, sprawnie działającej, gotowej do zdobywania wiedzy i doświadczenia dziennikarskiego, dodatkowo z łatwością wyszukującej informacje, mającej "lekkie pióro", orientującej się w bieżących wydarzeniach w regionie, swobodnie poruszajacej się w mediach społecznościowych. Wykształcenie min. średnie, dyspozycyjność.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
inna
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
"KANAŁ 6" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Romera 3 BOK, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Ryszard Hetnerowicz
redakcja@kanal6.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV ze zdjęciem należy składać w BOK ul. Romera 3, Słupsk w godz. 9-13 lub przesłać na adres e-mail: redakcja@kanal6.pl do dnia 12.12.2019 R.
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Godziny : 9-13
Zawód:
Dziennikarz
Słupsk
Forma zatrudnienia:
umowa na okres próbny
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
125
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DZIENNIKARZ

Zawód: dziennikarz Rodzaj: umowa o pracę
Twoja Telewizja Morska Spólka z o.o. Wejherowo
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Wejherowo
2019-04-29
od 2250 zł