Twoje wsparcie w rekrutacji

Palacz kotłowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-26

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Ponad 60-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania.

Zakres obowiązków:

  • obsługa kotłów energetycznych,
  • obsługa magazynu węgla ,
  • utrzymanie ruchu kotłowni.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • mile widziane uprawnienia energetyczne E2 do eksploatacji kotłów,
  • wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji do wytwarzania i przesyłania ciepła,

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska,
  • pracę w systemie czterobrygadowym,
  • system świadczeń socjalnych.
Zawód:
Energetyk
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)