Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-26

STH "Pilsko" to firma z ponad 60-letnią tradycją.

Obecnie Spółdzielnia działa w branży handlowej, piekarniczo-cukierniczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Zatrudnia 120 pracowników. Zrzesza 120 członków.

Kluczowymi obiektami służącymi turystom są Stara Karczma oraz zbudowane obok niej i oddane do użytku w 2008 roku Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Vesta w Jeleśni.

Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa „Pilsko” prowadzi sieć 15-tu sklepów spożywczo-przemysłowych „Delikatesy” w gminach: Jeleśnia i Koszarawa w tym  największy - Dom Handlowy Gazda w Jeleśni.

Zakres obowiązków:

STH "Pilsko" w Jeleśni zatrudni Managera

Miejsce pracy: Jeleśnia (obok Żywca)

Wymagania:

  • Znajomością rozliczeń  gastronomicznych programu GASTRO,
  • silne umiejętności przywódcze oraz zorientowanie na potrzeby klienta

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Jeleśnia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
343
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WhitePress

International Partners Manager/ Manager Kanału Partnerskiego

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
WhitePress
WhitePress wizytówka
Bielsko-Biała
2019-12-07
Nationale-Nederlanden

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Zawód: manager Rodzaj: praca stała
Kraków
2019-12-10
WhitePress

WhitePress
Katowice
2019-12-07
Adam Albrewczyński

Menedżer Zespołu

Zawód: manager Rodzaj: inna
5000-7000 zł
B2B netto/m-c

POLECANA
Katowice
2019-12-05 POLECANA