Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. e-commerce

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-08

BABY DESIGN
GROUP firma handlowa o zasięgu ogólnopolskim, sprzedająca swoje produkty pod markami BABY DESIGN, ESPIRO działająca od wielu lat w branży produktów dla dzieci, specjalizującą się w projektowaniu i dystrybucji m.in.: wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług: budowania stron internetowych, sklepów i innych internetowych narzędzi marketingowych,
  • Rozwój i kontrola poprawności działania sklepu internetowego,
  • Wypełnianie i aktualizacja treści sklepu internetowego,
  • Dbałość o odpowiednią formę prezentacji asortymentu,
  • Obsługa zapytań telefonicznych i mailowych dotyczących asortymentu,
  • Nadzór nad wysyłką zamówień we współpracy z Działem Logistyki,
  • Wsparcie techniczne klientów firmy w obszarze korzystania ze sklepu internetowego i dokonywania transakcji,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach prowadzonych przez Dział Marketingu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze e-commerce,
  • Doświadczenie w koordynacji projektów rozwoju stron internetowych,
  • Techniczna znajomość narzędzi transakcyjnych dla sklepów internetowych,
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Kreatywność, inicjatywa i twórcze podejście do zlecanych zadań.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • Wsparcie zespołu przez cały okres wdrożenia,
  • Rozwój poprzez uczestnictwo w projektach marketingowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Zawód:
Miejsce pracy:
Poczesna
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-08
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Zawód: specjalista ds. e-commerce Rodzaj: inna
LUMIBOO ANNA DOMAN
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Bełchatów
2019-11-19
od 3000 zł

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

O4SEASON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kraków
2019-12-09