Twoje wsparcie w rekrutacji

KONSULTANT - WDROŻENIOWIEC BUSINESS INTELLIGENCE (BI)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-26

KSIBB.PL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa to dostawca i integrator rozwiązań informatycznych. Prowadzimy działalność głównie na rynku krajowym, ale jesteśmy również dostawcą rozwiązań na rynki Unii Europejskiej. Podstawową ofertę stanowi oprogramowanie do Technicznego Przygotowania Produkcji Monaco, biznesowe rozwiązania klasy ERP firmy COMARCH oraz aplikacje wspierające zarządzanie produkcją tworzone na indywidualne zapotrzebowanie. Podstawowe cele jakie sobie stawiamy to: - zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych klientów z obszarów IT, - projektowanie i wdrażanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta, - ciągłe doskonalenia jakości oprogramowania i świadczonych usług, - ciągłe i systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników, - stałe aktualizowanie oferty o najnowsze rozwiązania spełniające potrzeby naszych klientów. Nasza oferta skierowana jest do firm sektora MSP, biur rachunkowych oraz jednostek administracji publicznej.

Zakres obowiązków:

Praca będzie polegała na:

  • wdrażaniu rozwiązań opartych o system Comarch BI
  • opiece serwisowej nad wdrożonymi systemami i pomocy technicznej dla klientów,
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań wg potrzeb klientów,
  • doradztwie dla klienta w zakresie wykorzystania systemu,
  • udziele w projektowaniu oraz budowie rozwiązań BI
  • zapewnieniu jak najwyższej jakości świadczonych usług oraz dbaniu o wizerunek Firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (informatyczne lub pokrewne),
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka SQL / T-SQL

  • znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych (MS SQL, OLAP, ETL)

  • znajomość zagadnień kontrolingowych

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • cechy osobowości takie jak: wysoka kultura osobista, sumienność, kreatywność, samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ubezpieczenie grupowe (finansowane przez pracodawcę),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku,
  • dostęp do szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Zawód:
Wdrożeniowiec
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
232
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)