Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektronik-Automatyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-22

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Zakres obowiązków:

Twoje zadania:

• Ocena stanu technicznego, diagnozowanie awarii oraz usuwanie usterek urządzeń dźwigowych
• Wykonywanie regularnych przeglądów i konserwacji urządzeń dźwigowych
• Wykonywanie prac mechaniczno-elektrycznych oraz konserwacyjno-remontowych

Wymagania:

Jeśli:

• Masz wiedzę z dziedziny elektryki, elektrotechniki, elektromechaniki, mechaniki
• Posiadasz prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Otrzymasz:

• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
• Umowę o pracę na pełny etat
• Stabilne zatrudnienie - szukamy osób na stałe
• Samochód służbowy do dyspozycji w czasie zleceń

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych uprawnień

Zawód:
Elektronik
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-08
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
154
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)