Twoje wsparcie w rekrutacji

Magister Farmacji

Dr.Max Polska to jedna z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji.

W każdej aptece starannie dopasowujemy asortyment do potrzeb okolicznych mieszkańców i lekarzy ze współpracujących placówek zdrowia. Doświadczenie, zaangażowanie i troska o zdrowie pacjentów w każdym wieku – te cele przyświecają nam każdego dnia. Dlatego od kilkunastu lat zapewniamy profesjonalną opiekę farmaceutyczną, abyś cieszył się zdrowiem jak najdłużej.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept,
  • Zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem,
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym,
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max.

Wymagania:

  • Wykształcenia farmaceutycznego,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych,
  • Dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie,
  • Otwartości, profesjonalizmu,
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOFT.

Firma oferuje:

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe opiekę medyczną i kartę MULISPORT,
  • Prywatna opieka lekarska zorganizowana wg indywidualnych pakietów zdrowotnych,

  • Stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne,

  • Dodatkowe świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych - wczasy pod gruszą czy dodatki świąteczne,

  • Karta Multisport dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki,

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia dzięki pakietom grupowym,

  • Wspieranie inicjatyw pracowników (biegi firmowe, akcje charytatywne, wolontariaty).

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Niniejszym informujemy iż wysłanie cv jest tożsame z zapoznaniem się Pana/Pani z zasadami ochrony danych osobowych wg poniższego:

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (54-613) przy ul. Krzemienieckiej 60a.

2) osobą odpowiedzialną za ochronę danych w Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest Inspektor Ochrony danych adres mail:  ochronadanych@drmax.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych.

5) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane za granicę.

6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji później zostaną usunięte.

7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania usunięcia ograniczenia przetwarzania prawo do przenoszenia danych prawo wniesienia sprzeciwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.

10) Pana/Pani dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie zakwalifikowanie do udziału w kolejnych etapach rekrutacji.

Zawód:
Farmaceuta
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
211
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Dr.Max Sp. z o. o.

Zawód: farmaceuta Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Racibórz
2019-11-08 POLECANA

POLECANA
Zakopane

DOPOSAŻENIE-TECHNIK FARMACJI (UZUP. UMOW 16/RPO WSL/2016)

kontakt przez PUP
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Chorzów
2017-10-31
od 2500 zł

KIEROWNIK ZIELARNI

Zawód: farmaceuta Rodzaj: umowa na okres próbny
MESSIER Marlena Kuczmarska
od 2500 zł
Siemianowice Śląskie
2019-11-06
od 2500 zł

MAGISTER FARMACJI

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
od 4240 zł
Piekary Śląskie
2019-10-16
od 4240 zł