Twoje wsparcie w rekrutacji

Senior Software Tester (K/M)

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.

Dla naszego klienta specjalizującego się w rozwoju specjalistycznego oprogramowania

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie manualnych i automatycznych testów oprogramowania na poziomie systemu oraz wykorzystanie wyników do poprawy wydajności rozwiązania
  • Opracowanie przypadków testowych, planowanie i koordynowanie działań
  • Analiza i raportowanie wykrytych błędów
  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie scenariuszy testowych
  • Współpraca z zespołem w celu rozwiązywania problemów oraz gromadzenia dodatkowych informacji
  • Sprawdzanie zgodności dostarczonego rozwiązania z wymaganiami projektowymi
  • Dbanie o najwyższą jakość dostarczonego rozwiązania
  • Tworzenie rozwiązań wielorazowego użytku

Wymagania:

  • Znajomość narzędzi testowych, takie jak Selenium , Cypress, Protractor,  Soap UI, Postman
  • Znajomość narzędzi do ciągłej integracji: DevOps
  • Ugruntowane doświadczenie w projektowaniu oraz kontroli testów
  • Znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
  • Mile widziane wykształcenie techniczne z kierunków: inżynieryjnych, matematycznych, informatycznych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi testowanie
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów
  • Skrupulatność oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość:

  • Narzędzi do kontroli wersji, takie jak SVN, GIT
  • Baz danych takich jak Sql Server, MariaDb, Oracle, NoSql
  • Innych narzędzi do ciągłej integracji, takich jak: Jenkins, Cruise Control, Maven
  • Systemów operacyjnych takich jak Windows, Linux, MacO

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio u naszego klienta
  • Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji
  • Miłą atmosferę pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenie językowe z native speakerami w godzinach pracy
  • Ubezpieczenia na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Bezpłatną kawę i świeże owoce
  • Bezpłatny parking

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń lub wyślij SMS na nr 690901515, oddzwonimy najszybciej jak jest to możliwe.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: Partner Rozwoju z miejscem prowadzenia działalności ul. Emilii Plater 18 A/7, 43­-300 Bielsko-Biała. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zawód:
Tester
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
8000-11000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-11-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-11-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
192
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)