Twoje wsparcie w rekrutacji

KURIER

Zakres obowiązków:

Rozwożenie przesyłek kurierskich

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 1 m-c i 13 dni
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
Powiat Mikołowski
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt, godz.8-16

Wymagania:

Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania:
Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, uprawnienia: prawo jazdy kat. B, umiejętności: prowadzenie samochodu dostawczego
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
Opis wynagrodzenia:
zł. brutto
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
kontakt przez PUP
Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Martyna Larysz
0000000
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Wymagane dokumenty:
CV

UWAGA!!!
Oferta pracy przeznaczona jest tylko dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych ul. Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne.
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt ze swoimi doradcami klienta według poniższego schematu:
Stanowisko 1 - nazwiska na literkę od A do Du - nr telefonu: 032/3250372
Stanowisko 2 - nazwiska na literkę od Dw do Kan - nr telefonu: 032/3250372
Stanowisko 3 - nazwiska na literkę od Kao do Ła - numer telefonu: 032/3250398
Stanowisko 4 - nazwiska na literkę od Łb do Pi - numer telefonu: 032/3250398
Stanowisko 5 - nazwiska na literkę od Pj do Szcz - numer telefonu: 032/32503746
Stanowisko 6 - nazwiska na literkę od Sze do Ż - numer telefonu:032/3250374
Zawód:
Kurier
Mikołów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-08-29
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-31
Liczba odsłon ogłoszenia:
40
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KURIER (KAT. B)

Zawód: kurier Rodzaj: umowa na okres próbny
DRAK-TRANS ANNA TOMSIA
2800-4800 zł
UoP brutto/m-c
Katowice
2019-10-15

KIEROWCA/KURIER

Zmiertka Bogdan Firma Produkcyjno - Handlowo - Usługowa "BARTPOL"
od 2250 zł
Jaworzno
2019-09-30
od 2250 zł

KURIER - KIEROWCA

PHU M&M Latko Marlena
od 2600 zł
Olkusz
2019-11-13
od 2600 zł