Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. contentu z językiem angielskim

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-05

4Experience to polskie studio VR/AR/MR, posiadające biuro w Bielsku-Białej.

Nasz zespół - złożony z doświadczonych, samodzielnych ekspertów i inżynierów oprogramowania - ma na celu dostarczenie klientom dedykowanych rozwiązań w technologii wirtualnej, rozszerzonej i mieszanej rzeczywistości, dostosowując produkt pod indywidualne potrzeby przedsiębiorstw. Tworzymy aplikacje na większość istniejących platform sprzętowych, m.in.: HTC Vive, Oculus, Pico Neo, Microsoft Hololens, Magic Leap czy Vuzix. Kładziemy duży nacisk na ścisłą współpracę z Partnerami i Klientami. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa technologicznego oraz oprogramowania związanego z technologią VR/AR/MR.
Firma podczas swojej pięcioletniej działalności dokonała obecne ponad 136 wdrożeń w technologii AR/VR w 17 krajach.

Zakres obowiązków:

Jeżeli interesujesz się content marketingiem, masz w tej dziedzinie odpowiednią wiedzę i doświadczenie, a do tego cenisz sobie świetną atmosferę pracy i stawiasz na rozwój, zapraszamy do wzięcia udziału w naszej rekrutacji na stanowisko:

Specjalisty ds. contentu z językiem angielskim.

(Praca o charakterze stacjonarnym - w Bielsku-Białej, z możliwości częściowej pracy zdalnej.)

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • generowanie leadów i zwiększanie świadomości marki poprzez tworzenie skutecznych treści marketingowych (m.in.: case studies, raporty branżowe, e-booki, przewodniki, infografiki, rankingi, newslettery)
  • prowadzenie bloga firmowego; koordynacja prac i tworzenie 1 wpisu tygodniowo, w oparciu o trendy dla branży oraz aktualne portfolio firmy; optymalizacja wytycznych oraz jakości publikacji prowadzących do wizyt target client
  • prowadzenie strony internetowej firmy; przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dotyczących optymalizacji treści
  • tworzenie opisów projektów z wykorzystaniem zasad SEO
  • tworzenie treści na landing page oraz mierzenie konwersji i optymalizacja poszczególnych podstron
  • planowanie oraz tworzenie kampanii SEO i PCC w wyszukiwarkach
  • koordynacja korekty tekstów przygotowywanych przez pracowników firmy

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie (preferowany poziom: C1)
  • łatwości w tworzeniu treści i umiejętności jasnego ich przekazywania i/lub przeredagowywania, popartej 2-letnim doświadczeniem w content marketingu dla firm
  • praktycznej znajomości zasad SEO
  • umiejętności samodzielnego przygotowania strategii content marketingowej
  • znajomości WordPress'a
  • znajomości narzędzi content marketingowych takich jak: Answer the public, Ubersuggest, Google Analytics oraz Brand24 / Senuto. Bardzo dobrze, jeśli znasz również Google Trends, Hotjar, Google Tag Manager

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu treści na strony techniczne,
  • znajomość Trello, komunikatora Discord,
  • zainteresowanie tematyką gamingową.

Firma oferuje:

Co oferujemy:

  • umowę o pracę lub zlecenie, w pełnym wymiarze godzin (poprzedzającą 3-miesięcznym okresem próbnym)
  • ciekawe wyzwania zawodowe i szerokie możliwości rozwoju
  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • świetną atmosferę w biurze oraz komfortowe warunki pracy (klimatyzowane pomieszczenia, dostęp do wyposażonej kuchni, zdrowe przekąski, własne dedykowane stanowisko pracy, autonomia pracy)
  • Chillout Room z grami konsolowymi oraz planszowymi
  • dogodną lokalizację - biuro zaledwie 10 minut od centrum Bielska-Białej
  • dostęp do najnowszych technologii i sprzętu

Cenimy czas, jaki poświęcasz na aplikację w związku z naszym ogłoszeniem, dlatego odpowiadamy na każde zgłoszenie.

Zawód:
Content Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-05
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)