Twoje wsparcie w rekrutacji

pracownik gospodarczy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-21

Poszukujemy kobiet do pracy jako pracownik sprzątający, do sprzątania pomieszczeń socjalnych,oraz sanitarnych, przy ulicy kolejowej.Mile widziane osoby z orzeczonym lekkim stopniem niepełnosprawności, bądź po 50 roku życia. Praca na 3/4 etatu, w godzinach popołudniowych.Gwarantujemy szkolenia ,oraz umowę o pracę od pierwszego dnia pracy na okres 6 miesięcy, z możliwością dalszej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 532 793 927

Poszukujemy kobiet do pracy jako pracownik sprzątający, do sprzątania pomieszczeń socjalnych, oraz sanitarnych, przy ulicy kolejowej. Mile widziane osoby z orzeczonym lekkim stopniem niepełnosprawności, bądź po 50 roku życia. Praca na 3/4 etatu, w godzinach popołudniowych. Gwarantujemy szkolenia oraz umowę o pracę od pierwszego dnia pracy na okres 6 miesięcy, z możliwością dalszej współpracy.

Zakres obowiązków:

Bliższe informacje, są udzielane telefonicznie.

Wymagania:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Osoby po 50 roku życia

Firma oferuje:

  • Umowę o  pracę na 6 miesięcy
  • Formy wsparcia (Psycholog, Doradca zawodowy, Trener Pracy)

Zawód:
Sprzątaczka
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-07
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
161
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)