Twoje wsparcie w rekrutacji

Doradca techniczno-handlowy – branża produkcyjna (woj. podlaskie)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-21

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail, Przemysł) a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej firmy.

Obecnie poszukujemy kandydata dla prężnie rozwijającego się na lokalnym rynku zakładu, oferującego unikalne oświetlenia LED dla firm przemysłowych. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja oraz dystrybucja indywidualnie dopasowanych rozwiązań do potrzeb, warunków oraz zastosowań dla swoich klientów.

Doradca techniczno-handlowy – branża produkcyjna

Numer referencyjny: DTH/MK/Ł

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż B2B - praca wyłącznie z dużymi firmami produkcyjnymi;
  • Prowadzenie prezentacji, spotkań i negocjacji handlowych;
  • Utrzymanie i pogłębianie relacji z aktualnymi klientami firmy;
  • Pozyskiwanie nowych klientów, głównie z branży technicznej (automatyka przemysłowa, producenci maszyn itp).

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, w kontakcie z kluczowymi klientami;
  • Znajomość branży technicznej (preferowane m.in. automatyka przemysłowa, systemy regałów magazynowych, klimatyzacji, wentylacji oraz bram przemysłowych, zakłady energetyczne, audyty energetyczne);
  • Poszukujemy osoby charyzmatycznej, pewnej siebie, elokwentnej, z wysoce rozwiniętą samodyscypliną oraz nienaganną kulturą osobistą.

Firma oferuje:

  • Wyłącznie pracę zdalną (home office) na terenie dedykowanego obszaru;
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe wraz z jednym z najatrakcyjniejszych na rynku, comiesięcznym systemem prowizyjnym
  • Udział w targach branżowych (dodatkowo premiowany);
  • Współpraca ze specjalistami z branży;
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość ciągłego doskonalenia – cykliczne szkolenia w wybranym obszarze tematycznym;
  • Dodatkowy pakiet świadczeń socjalnych.
Zawód:
Doradca
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-07
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
157
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DORADCA KLIENTA

Zawód: doradca Rodzaj: inna
kontakt przez OHP
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Zambrów
2019-10-01
od 2250 zł

DORADCA ZAWODOWY (STAŻYSTA)