Twoje wsparcie w rekrutacji

Doradca Klienta

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Interesujesz nas Ty, twoje kompetencje, a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

CUK Ubezpieczenia jest pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy
(Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.)

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Piastów

Nie musisz znać się na ubezpieczeniach. Interesujesz nas Ty,
twoje kompetencje, a nie tylko doświadczenie, które posiadasz.

Zaczniesz pracę:
• w największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce,
• dynamicznie, w miejscu pełnym ludzi,
• na pełen etat,
• w oparciu o umowę o pracę
• otrzymując wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczne premie od uzyskanych wyników sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:

• pozyskiwać i obsługiwać klientów,
• osiągać postawione cele,
• posługiwać się nowoczesnymi narzędziami,
• sprzedawać polisy 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych,
• reprezentować i promować firmę.

Wymagania:

  • otwartość i komunikatywność to Twoje główne cechy,
  • lubisz kontakty z ludźmi, łatwo je nawiązujesz i umiesz aktywnie słuchać,
  • szybko i dynamicznie pracujesz i uczysz się,
  • jesteś ambitny i osiągasz zamierzone cele.
  • posiadasz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe) lub jesteś studentem studiów dziennych lub zaocznych.

Firma oferuje:

Umożliwimy Tobie:
• rozwój Twoich kompetencji,
• pracę w przyjemnej atmosferze,
• możliwość rozwoju,
• udział w ciekawych konkursach,
• dostęp do prywatnej opieki medycznej, karty multisport
• dostęp do nieoprocentowanych pożyczek dla pracowników na stanowisku specjalisty.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij swoje CV z podaniem nazwy stanowiska oraz miasta zatrudnienia w tytule maila i dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CUK UBEZPIECZENIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

z siedzibą w Toruniu, kod pocztowy 87-100, ul. Grudziądzka 107, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS: 519 - pokaż numer telefonu - 2, REGON: 871 - pokaż numer telefonu - , NIP: 956 - pokaż numer telefonu - 8. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji

3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zawód:
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy:
Piastów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-06
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-04
Liczba odsłon ogłoszenia:
109
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJLAISTA DS. UBEZPIECZEŃ K/M

Zawód: agent ubezpieczeniowy Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Warszawa
2019-11-15
od 3500 zł

AGENT UBEZPIECZENIOWY

od 2300 zł