Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektromechanik samochodowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-20

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych.
Mamy 25-letnie doświadczenie w branży.

Zakres obowiązków:

  • bieżący serwis samochodów ciężarowych, naczep, autobusów,
  • diagnozowanie i naprawa usterek,
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, właściwą i terminową realizację zleceń.
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • umiejętność współpracy z klientem oraz zespołem serwisu,
  • prawa jazdy kat. B (mile widziane C i E),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dyspozycyjność-praca zmianowa (7.00-15.00 i 14.00-22.00), sobota 7.00-14.00.

Firma oferuje:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.
Zawód:
Elektromechanik
Miejsce pracy:
Świdnik
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
147
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNIK-INŻYNIER NAPRAW SPRZĘTU AGD

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa na okres próbny
POKŁACKI KRZYSZTOF POKHAUS SERWIS AGD
2250-6000 zł
UoP brutto/m-c
Lublin
2019-09-19

ELEKTROMECHANIK/ELEKTRYK

Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Spółka z o.o.
od 2250 zł
Parczew
2019-10-10
od 2250 zł

ELEKTROMECHANIK

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa o pracę
Arbor Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
od 4000 zł
Krychów
2019-11-26
od 4000 zł

PRZEZWAJACZ SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Metalurgia Świętokrzyska Sp. z o.o.
od 2300 zł
Ostrowiec Świętokrzyski
2019-10-17
od 2300 zł