Twoje wsparcie w rekrutacji

Kontroler weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-15

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru nad działanością wymagającą rejestracji prowadzoną przez podmioty zajmujące się produkcją, transportem i wprowdzaniem do obrotu środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych.
  • Przyjmowanie zgłoszeń o ubojach na użytek własny oraz sprawowanie nadzoru nad takim ubojem.
  • Prowadzenie rejestru podmiotów nadzorowanych przez PLW w Wyszkowie oraz wykazu zakładów wymagających obowiązku rejestracji prowadzących działalność związaną z produkcja, wprowadzaniem na rynek, obrotem lub transportem żywności pochodzenia zwierzęcego, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych.
  • Prowadzenie kontroli w zakładach produkujących żywność pochodzenia zwierzęcego, pasze oraz uboczne produkty zwierzęce.
  • Sporządzanie projektu planu kontroli okresowych w nadzorowanych podmiotach.
  • Wszczynanie i prowadzenie postępowań administracyjnych oraz przygotowywanie projektów decyzji w zakresie przestrzegania warunków weterynaryjnych przez podmioty produkujące żywność pochodzenia zwierzęcego, pasze oraz uboczne produkty zwierzęce.
  • Przygotowywanie projektów zaświadczeń i opinii w zakresie sprawowanego przez siebie nadzoru.
  • Sporządzanie sprawozdań i informacji z wykonanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie średnie (matura), średnie weterynaryjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obowiązujacych przepisów weterynaryjnych z zakresu bezpieczeństwa żywności
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Kontroler
Miejsce pracy:
Wyszków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-15
Liczba odsłon ogłoszenia:
53
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Kontroler skarbowy ds. podatków dochodowych

Zawód: kontroler Rodzaj: praca stała
Izba Administracji Skarbowej w Warszawie
Warszawa
2019-12-10

MŁODSZY AGENT DS. OBSŁUGI NAZIEMNEJ

Zawód: kontroler Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez OHP
od 3004 zł
UoP brutto/m-c