Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

Kontrola i nadzór, nad jakością produkcji wędlin i mięsa. Kontrolowanie wysyłanego i odbieranego towaru. Nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością. Prowadzenie ksiąg HACCP GMP GHP. Aktualizacja procedur, instrukcji , specyfikacji wyrobów, surowców i opakowań. Planowanie i realizowanie działań korygujących. Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych. Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur panujących w strefie produkcyjno - magazynowej . Prowadzenie rzetelnej dokumentacji . szkolenie pracowników produkcyjnych.

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), techniczne
Uprawnienia:
KSZTAŁTOWANIE UMIEJĘTNOŚCI WSPÓŁPRACY W GRUPIE
OBSŁUGA PROGRAMU MS OFFICE
Inne wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe ( technologia żywności, biotechnologia, zarządzanie, jakością lub pokrewne)
Umiejętność współpracy z pracownikami i klientami.
Znajomość dotycząca kontroli, jakości produktów mięsnych.
Praktyczna znajomość systemu HACCP, GMP, GHP.
Znajomość prawa w zakresie produkcji żywności i znakowania środków spożywczych
Dobra organizacji pracy, samodzielność, dyspozycyjność, kreatywność.
Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Mile widziane szkolenia i uprawienia w zakresie audytowania dostawców oraz prowadzenia audytów zewnętrznych.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 3 500 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
72-313 Otok 32, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
KAMIL SP. Z O.O. SZCZECIN
698664646
Iczyrny@zmgorzyca.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Zawód:
Kontroler jakości
Otok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-10-30
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Max Power Human Capital